رویدادهای جدید کلش آف کلنزclash of clans

همانطور که میدانید سوپرسل هرچند مدت یک بار یک رویدادی را برای کاربران کلش آف کلنز ارائه میدهد . در این رویداد ها نرخ نیروی خاصی کاهش یافته و بعد از زدن تعدادی اتک با همان نیرو جایزه ای را به کاربر میدهد .

در این روزها 2 رویداد شگفت انگیز در حال نزدیک شدن است . رویداد اول رویداد بولر است که ساعاتی بعد آغاز خواهد شد . دوستانی که بولری هستند و با بولر حرفه ای عمل میکنند میتونند از این رویداد نهایت لذت را ببرند

رویداد دوم 3 روز بعد از رویداد بولر است که مربوط به رویداد والگری میباشد . والگری هم یکی از نیروهای خاص و دوست داشتنی کلش آف کلنز میباشد و طرفداران خاص خود را دارد . در این رویداد میتوانید انواع اتک با والگری را تمرین کنید و حتی میتوانید با اتک حرفه ای تاون هال های مکس را سه ستاره بزنید .

ترکیب های مختلفی برای بولر و والگری وجود دارد که در اکثر آنها سوپر کوئین وجود دارد یعنی انداختن کوئین به منطقه خاص و پشتیبانی کوئین با 5 تا هیلر.

البته ترکیب های دیگر نظیر الکترودراگ بولر گولم یخی و اسپل یخ و خفاش نیز از ترکیب های حرفه ای و پرکاربرد کلش آف کلنز میباشد . میتوانید در طول این رویداد این ترکیب ها رو تمرین کنید و در وارها به دردتون بخوره .

رویدادهای جدید کلش آف کلنز
رویدادهای جدید کلش آف کلنز
رویدادهای جدید کلش آف کلنز
رویدادهای جدید کلش آف کلنز

برای خرید و فروش اکانت خود روی لینک های زیر کلیک کنید

خرید اکانت کلش

فروش اکانت کلش

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست