قوانین خرید و فروش در وبسایت سوپرکلش
( تنظیم شده در 27 آبان 1399 )
! هرگونه فعالیت در وبسایت سوپرکلش به منزله مطالعه دقیق و پذیرفتن تمام قوانین زیر از سمت کاربر است !
بخش ثبت نام ( تمام کاربران )
1- اطلاعات حسابهای کاربران نزد فروشگاه است و هیچ شخص دیگری به آنها دسترسی ندارد !
2- برای انجام هر عملکردی در وبسایت سوپرکلش ( خرید ، ثبت آگهی و … ) نیاز به ثبت عضویت دارید .
3- در واردکردن مشخصات خود ، در هنگام ثبت نام جداً دقت فرمائید ، هرگونه اشتباه در فیلدهای مشخصاتی که وارد میکنید میتواند مشکل ساز شود .
4- نام ، نام خانوادگی و نام کاربری قابل ویرایش و تغییر نیست ! پس حتماً کاملاً صحیح وارد شود .
5- جهت تسویه های مالی و تحویل خریدها ؛ تلفن ثابت و تلفن همراه صحیح و پاسخگو الزامی است و قبل از موارد ذکرشده میبایست از طرف سوپرکلش استعلام و تأیید شود .
6- ایمیل و آیدی تلگرام برای ارتباط آسانتر و اطلاعرسانیها مورد نیاز است .
7- تذکر ؛ هرگونه اشتباه چه سهواً و یا عمداً در وارد کردن مشخصات کاربری مستلزم بررسی دقیق و کامل صحت اطلاعات کاربر از سمت سوپرکلش را دارد و تمام مسئولیتهای این موضوع به عهده کاربر است .
8- تذکر ؛ در صورت عدم همکاری کاربر و یا بنا به هردلیل دیگری که باعث عدم تأیید اطلاعات وارد شده شود ، وبسایت سوپرکلش این اختیار را دارد که خدمات مربوطه را به کاربر ارائه ندهد .
9- ایجاد عضویت در وبسایت سوپرکلش به منزله تأیید و موافقت کاربر با تمام قوانین بوده و جای هیچ اعتراضی نیست .
بخش ثبت آگهی ( فروشندگان )
1- ثبت آگهی در وبسایت سوپرکلش رایگان است .
2- بازگشت به بند 2 در بخش ثبت نام ؛ برای ثبت آگهی حتماً میبایست در وبسایت سوپرکلش اکانت کاربری با مشخصات صحیح ایجاد فرمائید .
3- پس از تکمیل فرم ثبت آگهی آگهی کاربر به در اسرع وقت به تایید مدیریت میرسد و در سایت و کانال و گروه سوپرکلش منتشر میشود
4- هر آگهی از زمان انتشار به مدت نامحدود در سایت میماند و برای حذف آن نیاز به گفتن کاربری است که اگهی را زده است
5- ثبت اصلاحیه آگهی برای بار اول رایگان است و از مرتبه دوم به بعد هر اصلاحیه مبلغ 2.000 تومان هزینه دارد .
6- آگهی دهندگان محترم همواره میتوانند از قسمت نظرات پست آگهی خود با کاربران و بازدیدکنندگان در ارتباط باشند . ( درج ایمیل ، آیدی تلگرام ، شماره تماس و یا هر راه ارتباطی دیگر در نظرات موجب عدم تأیید انتشار پاسخ میشود )
7- درصورت فروش آگهی ، از سمت فروشگاه به شماره همراه کاربر اس ام اس اطلاعرسانی ارسال میشود . ( نکته ؛ در صورتی که پیامهای تبلیغاتی خط کاربر مسدود باشد اس ام اس های کلش سنتر را دریافت نمیکند ! برای حل این مشکل : خطوط همراه اول : عدد 2 را به 8999 ارسال نمائید | خطوط ایرانسل : عدد 1 را به 5005 ارسال نمائید | خطوط رایتل : با شماره 200 تماس و درخواست فعالسازی پیامکهای تبلیغاتی را بدهید )
8- تمام جابجایی ها و نقل و انتقالات توسط واسط مجموعه انجام میشود و در معاملاتی که قیمت بین 0 تا 199 هزار تومان است حق واسط 11.000 تومان از هرطرف ، معاملاتی که مبلغ آن بین 200 تا 499 هزار تومان است حق واسط 15.000 تومان از هرطرف ، معاملاتی که مبلغ آن بین 500 تا 999 هزار تومان است حق واسط 30.000 تومان از هرطرف، معاملاتی که مبلغ آن 1 میلون تومان تا 1.999 تومان است حق واسطه 50.000 تومان از هر طرف، معملاتی که مبلغ ان بین 2 میلیون تا 2.499 میلیون تومان است حق واسطه 100.000 تومان از هر طرف و در نهایت معاملاتی که مبلغ آن 2.5 میلیون و بالاتر است حق واسطه 200.000 تومان از هر طرف دریافت میشود. ( نکته ؛ برای شناخت و اطمینان کامل به صفحه معرفی مدیران کلش سنتر مراجعه فرمائید صفحه معرفی مدیران کلش سنتر )
9- پس از فروخته شدن آگهی ، تحویل محصول در لیست سفارشات قرار میگیرد و نهایتاً تا 24 ساعت پس از فروش از سمت فروشگاه با فروشنده تماس گرفته میشود و در صورت عدم پاسخگویی فروشنده معامله فسخ میشود . ( نکته : در صورت فسخ معامله ، آگهی بدون اعتبار میماند و برای قرار گرفتن مجدد در لیست فروش کاربر میبایست برای آگهی اصلاحیه ثبت کند )
10- پس از هماهنگی های لازم برای تحویل محصول از فروشنده و انتقال به خریدار ؛ مدت زمان 24 ساعت جهت تست امنیت و سلامت ، محصول نزد خریدار میماند و فروشنده در این مدت میبایست فرم تعهد و ارسال مدارک شناسایی و بانکی را انجام دهد . ( واریز مبلغ برای فروشنده ها یک روز بعد و پس از ساعت 23 میباشد )
11- مدارک مورد نیاز برای انجام تسویه حساب مالی با فروشنده : 1- تصویر واضح و خوانا و بدون خط خوردگی از کارت ملی ترجیحاً به نام اکانت کاربری در سایت 2- شماره کارت بانکی به همان نام 3- تصویر واضح و خوانا از قبض تلفن یا گاز یا برق به فامیلی ایشان 4- تعهدنامه ای که در سایت توسط فروشنده تأیید میشود که در صورت بروز هرگونه مشکل برای محصول ، خریدار حق پیگیری قانونی و تقاضای رد مال را دارد و نیز فروشگاه اجازه ارسال مدارک شناسایی و تعهدنامه را به خریدار دارد ( تذکر ؛ شماره موبایل و تلفن ثابت کاربر الزامأ نیاز به تأیید دارد ( بند 8 در بخش ثبت نام )
12- در صورت قفل شدن جیمیل بازی قبل از تحویل محصول به خریدار ، مشکل پیش آمده به عهده فروشنده میباشد و فروشگاه مسئولیتی در این مورد ندارد .
بخش خرید ( خریداران )

1- مشخصات وارد شده در فیلدهای خرید میبایست صحیح باشد . ( محصول خرید شده فقط به همان مشخصات ؛ نام و شماره تماس تحویل میگردد . ( در صورت معرفی اطلاعات اشتباه فروشگاه خدماتی به کاربر ارائه نمیدهد .
2- پس از خرید محصول اس ام اس تأیید برای خریدار ارسال میگردد که ادامه روند تحویل را توضیح میدهد ( نکته ؛ در صورتی که پیامهای تبلیغاتی خط کاربر مسدود باشد اس ام اس های کلش سنتر را دریافت نمیکند ! برای حل این مشکل : خطوط همراه اول : عدد 2 را به 8999 ارسال نمائید | خطوط ایرانسل : عدد 1 را به 5005 ارسال نمائید | خطوط رایتل : با شماره 200 تماس و درخواست فعالسازی پیامکهای تبلیغاتی را بدهید )
3- برای تأیید هویت خریدار کارت شناسایی از ایشان دریافت و شماره های همراه و ثابت نیز استعلام میشود .
4- تذکر ؛ در صورت عدم همکاری خریدار و یا بنا به هردلیل دیگری که باعث عدم تأیید اطلاعات وارد شده شود ، وبسایت سوپر کلش این اختیار را دارد که خدمات مربوطه را به خریدار ارائه ندهد .
5- از زمان خرید نهایتاً تا 24 ساعت از سمت فروشگاه با خریدار تماس گرفته میشود . ( لطفاً در این بازه زمانی به پشتیبانی مراجعه نفرمائید ، به محض آماده شدن محصول با شما تماس میگیریم )
6- خدمات فروشگاه سوپرکلش مشخص شده است ؛ پذیرش آگهی از فروشنده و تحویل آن به خریدار ( جابجایی مبلغ و محصول بین خریدار و فروشنده ) و با توجه به اینکه خریدار به این مسئله کاملاً واقف هست که محصول خرید شده از شخصی به غیر از فروشگاه است ؛ پس از تحویل محصول به خریدار تمام تعهدات فروشگاه به صورت تمام و کمال انجام شده است و در صورت بروز هرگونه مشکل در محصول هیچ مسئولیتی متوجه فروشگاه نمیشود و تنها خدمت فروشگاه در این مورد بند 11 در بخش ثبت آگهی است ( ارائه مدارک فروشنده به خریدار ).
7- در صورت قفل شدن جیمیل بازی بعد از تحویل محصول به خریدار ، مشکل پیش آمده به عهده خریدار میباشد و فروشگاه مسئولیتی در این مورد ندارد .
چند قانون کلی ( تمام کاربران )
1- مدارک و مشخصات فروشنده و خریدار نزد فروشگاه میماند ، برای امنیت معامله و جلوگیری از کلاهبرداریهای شایع پیام دادن کلاهبرداران با آیدی های فیک و مشابه آیدی ادمین اصلی ، آیدی فروشنده و خریدار به هیچ عنوان در اختیار هیچ کس به جز مدیریت بخش آگهی سوپرکلش و واسط فروشگاه ( مشخصات انتهای پست ) قرار نمیگیرد و طرف حساب هر دوطرف ( خریدار و فروشنده ) فروشگاه سوپرکلش است .
2- هرگونه فعالیت در وبسایت سوپرکلش به منزله مطالعه دقیق و پذیرفتن تمام قوانین بالا از سمت کاربر است .